Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Kadastra e Durresit

Vetëm pak muaj në krye të detyrës, jep dorëheqjen drejtuesja e Kadastrës së Durrësit, ja kush e zëvendëson

Drejtuesja e Kadastrës së Durrësit, Rajmonda Dashi ka dhënë sot dorëheqjen nga detyra. Mësohet se në krye të kësaj angjencie do të vihet përkohësisht,...

Zbulohet shkaku i zjarrit në Kadastrën e Durrësit, kishin harruar një cigare ndezur

Ditën e sotme zyrat e serverave në Kadastrën e Durrësit u përfshinë nga flakët dhe shkak për gjithë këtë u bë një cigare e...

Shpërthen në flakë zyra e serverave në Kadastrën e Durrësit

Zyra e serverave në Kadastrën e Durrësit janë përfshirë nga flakët mesditën e sotme. Mësohet se zjarri ka rënë papritur në këtë zyrë, në...

Përdorën fotoshop për të fasifikuar dokumentat e një prone, zbardhen detaje nga arrestimi i juristit në kadastrën e Durrësit, në pranga 3 persona (DETAJE)

Policia e Durrësit ka dhënë informacione në lidhje me arrestimin e ndodhur sot në kadastrën e Durrësit, ku në pranga ranë 3 persona, mes...

Kadastra e Durrësit zhvendoset në Tiranë, shkak bëhen problematikat e trashëguara 30 vjeçare në çështjet e pronësive

Durrësi nuk do të ketë më zyrë kadastrale në qytet, pasi kjo zyrë tashmë do të zhvendoset në Tiranë. Burime për mediat bëjnë të...

“S’ka qetësi” në Kadastrën e Durrësit, dorëhiqet drejtori që u emërua në tetor 2020, sot pritet emri i drejtuesit të ri

Rezart Elmazi, drejtor i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Durrës dorëhiqet nga detyra. Mësohet se sot pritet që në vend të Elmazit të emërohet...

Alarm në Kadastrën e Durrësit, familjarët e punonjëses konfirmohen me Covid-19

Rritet numri i të infektuarve me Covid-19 në Durrës. Mësohet se ditën e sotme kanë rezultuar pozitiv 2 persona. Personat e...

Zëvendëson Liridon Pulën, emërohet drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit (EMRI)

Artur Çobani është emëruar drejtori i ri i Kadastrës Shtetërore të Durrësit. Çobani do të zëvendësojë Arjan Cengun në krye të...

Plumba ndaj prokurorit të Durrësit, gazetari bën apelin e fortë: Kur do të merren masa, kur të vritet ndonjë deputet apo ministër?!

Gazetari Spartak Koka aludon se atentati i djeshëm ndaj prokurorit Arjan Ndoji, Andi Malokut dhe Aleksandër Lahos tregon gjendjen kritike që ka arritur qyteti...

U akuzua për abuzime me pronat, Gjykata e Apelit lë të lirë Liridon PULËN

Gjykata e Apelit të Durrësit caktoi masën ‘’detyrim paraqitje’’ për ish-drejtorin e Agjencisë së Kadastrës së Durrësit. Trupa gjykuese vendosi të...

Lajmet e fundit