Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

kabina

Punime në disa kabina, sot Tirana pa energji elektrike

09:00-15:00, pa energji: rruga “Bardhyl”, rruga “Ali Visha” pjesërisht, zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht', thuhet në njoftimin e...

11 kabina elektrike pa energji në Fier, gabimi që bënë punonëtorët e skrapit në mesnatë

11 kabina elektrike kanë mbetur pa energji elektrike në Fier. Operatori i Shpërnadarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se mbrëme...

Lajmet e fundit