Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

kabashi

Motrat Kabashi nuk përmbahen, ndezin rrjetin me twerk (VIDEO)

Ana Kabashi është një këngëtare mjaft e njohur në Kosovë. Pak ditë më parë ajo publikoi këngën e saj të titulluar 'Ana Kabashi'. ...

Mirush Kabashi zbulon takimin mes tij, Ndrenikës dhe Veliajt: Çfarë diksutuam për mbi 1 orë

Aktori Mirush Kabashi ka treguar sot bisedën që ai dhe aktori Robert Ndrenika kanë bërë dje në mbrëmje me kryebashkiakun Erion Veliaj, lidhur me...

Federata e Kosovës e “peshkon” talentin shqiptar të Barcelonës

Krerët e Federatës së Futbollit të Kosovës janë takuar sot me 16-vjeçarin që luan me klubin e të rinjve të Barcelonës, Labinot Kabashi. ...


Lajmet e fundit