Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Juventus

ZYRTARE/ Max Allegri bëhet trajneri i ri Zonjës së Vjetër

Juventus ka prezantuar Max Allegrin në një formë gjeniale. Bardhezinjtë kanë publikuar një hartë në rrjetet sociale, duke vënë në dilemë tifozët. Harta është...

Juventusi “tërbohet” nga ngjyrat zikaltër, “rrëmben” Kupën e Italisë dhe shpëton sezonin

Finalja e Kupës së Italisë dhuroi emocione të mëdha. Takimi mes Atalantës dhe Juventusit u mbyll 1-2 në Bergamo. Për të parë golin e...

Ironia e gazetarit: Situata në Tiranë mund të dalë jashtë kontrollit, priten protesta të dhunshme nëse nuk jep dorëheqjen… Pirlo, trajneri Juventusit

Gazetari Lutfi Dervishi ironizon mesazhet dhe shënimet e shumta në rrjetet sociale, të shqiptarëve që kërkojnë largimin nga pankina të trajnerit të Juventus Andrea...

Juventin i “zjarrtë”, por Edi Rama i uron titullin kampion Interit: Ky nuk ishte viti i Juves por i Partisë Socialiste, lum kush është...

Kryeministri Edi Rama njihet si një tifoz i madh i Juventusit, por këtë vit skuadra bardhezi e ka zhgënjyer dhe titullin kampion e ka...

Futbolli në KAOS/ 12 skuadra europiane krijojnë SUPERLIGËN, miliarda dollarë përfitime për “big-ët” e Europës, UEFA dhe FIFA kërcënojnë me përjashtime

Futbolli europian është përfshirë nga kaosi, pasi 12 klube të kampionatit anglez, spanjoll dhe Italian kanë vendosur të krijojnë SUPERLIGËN EUROPIANË, që do t’u...

“Vishi prapë bluzat e Juves se shkum për l***”, Rama batuta me tifozin bardhezi: Ia dhamë trajnerin Interit se u bë si LSI-ja, ne...

Kryeministri Edi Rama njihet si një tifoz i zjarrtë i Juventusit dhe këtë e tregon në çdo dalje televizive, ndërsa shpeshherë në takime me...

Reali dhe Barcelona bëjnë ‘blof’, Crotone i merr 1 pikë Juventusit

Mbrëmja e sotme ka prodhuar plot surpriza për skuadrat e mëdha. Real Madrid ka humbur 0-1 në ‘Alfredo Di Stefano’ ndaj...

Juventus shkarkon trajnerin Sarri, ja 3 emrat që mund të ulen në stolin e bardhezinjve

Maurizio Sarri nuk është më trajneri i Juventus, të paktën kështu raporton gazetari i Sky Sport në Itali, Gianluca Di Marzio. ...

Ish-sulmuesi i Milanit bën deklaratën e fortë: Nëse i jepet titulli Juventusit, do plasë lufta botërore

Pandemia e koronavirusit, ka bërë që shumë aktivitete të mbyllen, përfshirë edhe atë futbollistik. Në Holandë e Francë sezoni u mbyll parakohe, dhe u...

Juventus-Inter po luhet në stadium “fantazmë”, shikoni pamjet e frikshme (FOTO)

Në një stadium 'fantazmë' po luhet një nga ndeshjet më të rëndësishme në Itali, klasikja Juventus - Inter, ndërsa pamjet që ofrojne kamerat janë...

Lajmet e fundit