Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Jurgen Verbofshi

Pranga tre shqiptarëve në Itali, kapen me 12 kg kokainë dhe 4.5 kg heroinë (EMRAT-FOTO)

Gjatë kontrollit në automjet, brenda një kutie u gjetën 12 kilogram kokainë dhe 4.5 kilogram heroinë. 5.5 kilogram kokainë u gjet e fshehur...

Lajmet e fundit