Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Jurgen Duka

Vrau 29 vjeçarin te marketi në “Vasil Shanto”, “zbërthehet” ish-polici Arbër Sula: Ai me shokët më sulmuan, por s’mund të rrija më në arrati

Personi që shikoni në foto është Arbër Sula, ish-efektivi i Policisë së Shtetit i vetëdorëzuar mbrëmjen e djeshme në Komisariatin nr.2 në Tiranë, shkruan...

Polici që vrau Jurgen Dukën kishte ardhur në Tiranë për testin e drogës, 29 vjeçari kishte me vete kokainë

Arbër Sula, efektiv i Policisë së Shtetit në Drejtorinë e Dibrës, është shpallur në kërkim pasi akuzohet për vrasjen e Jurgen Dukës, dy ditë...

Prezent gjatë vrasjes së Jurgen Dukës në market tek “Vasil Shanto”, arrestohet 36-vjeçari për moskallëzim krimi ( EMRI)

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Tiranë në rrugën...

FOTO: Ky është efektivi i Policisë që qëlloi për vdekje Jurgen Dukën, ishte jashtë shërbimit por mbante pistoletën me vete

Personi që shikoni në foto është Arbër Sula, efektivi i Policisë së Shtetit që është shpallur në kërkim për ngajrjen e ndodhur pas mesnate...

Zbardhet vrasja e Jurgen Dukës brenda marketit: Autori është efektiv policie, jeton në Sauk dhe punon në Dibër; Gjendet dhe kokainë (EMRI)

Autori i vrasjes së Jurgen Dukës pas mesnate në Tiranë është një efektiv policie. Blutë e kryeqytetit bëjnë me dije se kanë identifikuar autorin,...

Pamje të rënda!!! Momenti kur Jurgen Duka qëllohet për vdekje brenda marketit te “Vasil Shanto”

Është publikuar video nga ngjarja e rëndë që u shënua në Tiranë, pak pas mesnate, ku mbeti i vrarë një 29-vjeçar. Më parë shoku i...

“Paguaj unë i pari”, zbardhet dëshmia e shokut të Jurgen Dukës, tregon si nisi debati mes autorit dhe viktimës në market

Është zbardhur dëshmia e shokut të 29-vjeçarit, i cili mbeti i vrarë pak pas mesnate në Tiranë. Shoku i viktimës, shtetasi O.D, në deklaratën e...

U vra me armë pas një konflikti në market, 29-vjeçari u arrestua një vit më parë për drogë, i dënuar për disa vepra penale

Jurgën Duka (Mërzini) u vra pak pas mesnate nga një person pas një debati në një debati në një supermarket. Bëhet me dije se viktima...

Detaje nga ngjarja në Tiranë, viktima dhe shoku ishin të dehur, sherri nisi në një supermarket, autori…

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që është shënuar në Tiranë pas mensatë, ku mbeti i vrarë një 29-vjeçar. Bëhet...

Tronditet Tirana/ Vritet me armë 29-vjeçari

Të shtëna me armë janë shënuar pak pas mesnate në Tiranë, ku është vrarë një 29-vjeçar. Bëhet me dije se pas një konflikti në rrugën...

Lajmet e fundit