Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Juliana Pasha

Juliana Pasha përlotet në mes të intervistës, zbulon sfidën më të vështirë me të cilën po përballet

Juliana Pasha ka treguar një nga sfidat më të mëdha që po kalon në jetën e saj.   Në një intervistë në...

12 vite të martuar, Juliana Pasha uron me fjalët më të ëmbla bashkëshortin për ditëlindje

Juliana Pasha është ndër vokalet më të pëlqyera në Shqipëri. Përveç sukseseve në karrierë, Juliana mbetet një person shumë i pëlqyer dhe shumë i...

‘Performanca më e dobët në Eurosong’, Frederik Ndoci i përgjigjet Juliana Pashës: Ke bërë vetëvrasjen më të madhe në karrierën tënde

Këngëtarja Juliana Pasha ka bërë një deklaratë të fortë përsa i përket këngëtarëve që kanë përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision. E ftuar...

Këngëtares shqiptare i vjedhin Instagramin: Bëni kujdes nga mesazhet që ju vijnë! (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Juliana Pasha është detyruar të hapë një llogari të re në Instagram.  Një gjë të tillë këngëtarja...

Juliana Pasha prezanton projektin e saj të ri, do surprizoheni (VIDEOKLIP)

Juliana Pasha, një nga zërat më të fuqishëm të muzikës shqiptare, megjithëse me shumë vite karrierë muzikore, është ndër të paktat këngëtare që klipet...

“Kur unë u martova prindërit e mi humbën një vajzë por fituan një tjetër”, Juliana Pasha zbulon rastësinë e çuditshme

Këngëtarja Juliana Pasha zbulon se ditën kur u martua ajo, familja e saj humbi një vajzë por fitoi një tjetër nga martesa e vëllait....

Juliana Pasha në krahët e të shoqit: Familja është Lumturi

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare Juliana Pasha dhe bashkëshorti i saj Altin Llakaj janë çift që i ka bashkuar sëbashku talenti për muzikën....

Lajmet e fundit