Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

juliana memaj

“Veprimtari kriminale”, kallëzohet në SPAK Pëllumb Salillari dhe kryebashkiakja Memaj

Rreth 100 banorë të fshatit Lumas kanë kallëzuar në SPAK biznesmenin e njohur të ndërtimit Pëllumb Salillari dhe kryebashkiaken e Dimalit, Juliana Memaj. Janë 123...

Dako dhe Sejdini dorëzojnë ‘karriget’ pas 3 mandatesh, betohen kryebashkiakët e Elbasanit, Durrësit, Kukësit dhe Urës Vjagurore

Të tjerë kryebashkiakë të Partisë socialiste janë betuar sot dhe janë konstituuar Këshillat Bashkiakë. Mësohet se Vangjush Dako dhe Qazim Sejdini...

Rama në Urën Vajgurore: Dy vjet më parë arrita ta shpëtoj Lulin, këtë herë…

Kryeministri Edi Rama ka vijuar fushatën për zgjedhjet vendore të 30 qershorit, duke pasditen e sotme në Urën Vajgurore ku ka kërkuar mbeshtetjen për...

Lajmet e fundit