Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

julian xhelili

Rrahën policin dhe tentuan t’i merrnin pistoletën nga brezi, togat e zeza të Beratit lënë në burg 4 vëllezërit problematikë

Gjykata e Beratit hep masën e sigurisë arrest me burg për 4 vëllezërit Marini, të cilët dy ditë më parë rrahën efektivin e Policisë...

Rrahën policin dhe tentuan që t’i merrnin armën nga brezi për të qëlluar kolegët e tij, arrestohen tre vëllezërit Martini në Berat, në kërkim...

Vëllezërit Gerald Marini 38 vjeç, Marjus Marini 42 vjeç dhe Arjan Marini 40 vjeç, janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Beratit,...

Zbardhet plagosja në Berat: Tre vëllezërit Marini rrahën policin dhe tentuan t’i merrnin armën nga brezi, donin të qëllonin efektivët e tjerë; pistoleta bëri...

Newsbomb.al mëson detaje të reja nga ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Berat, ku për pasojë mbeti i plagosur efektivi i...

Sherri në Berat, policia jep detaje: Tre vëllezërit dhunuan efektivin, tentuan t’i marrin armën e shërbimit, u plagos në këmbë pasi…

Policia e Beratit jep detaje lidhur me sherrin që ndodhi sot në një lokal, në lagjen “Dëshmorët e Kombit”, ku u plagos efekti Juljan...

Lajmet e fundit