Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

julian sulo

Iu sekuestruan mbi 70 mijë euro dhe një “Porsche”, kush është lushnjari “Juli i Pashakos”, rivali i Aldo Bares që akuzohet për “pastrim parash”

Ditën e sotme Prokuroria e Lushnjes ka urdhëruar sekuestrimin e pasurive të 37 vjeçarit Julian Sulo, i cili akuzohet për "pastrim parash". Bëhet me dije...

Lajmet e fundit