Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

julian kapaj

PREKËSE/ Rreshteri i vetëm që mbeti gjallë, lë spitalin dhe shkon me paterica në ceremoninë mortore të shokut të luftës

Kjo është një foto prekëse nga ceremonia e lamtumirës që iu dha sot major Klodian Tanushit. Miku i tij, rreshteri Julian...

Dalin detajet për nëntetaren Zarife Hasanaj dhe 2 ushtarakët e plagosur, majori me 3 fëmijë, rreshteri 2 herë baba (SKEDAT)

Dalin detaje të reja për jetën e tre ushtarakëve me mision në Letoni. Nëntetarja Zarife Hasanaj nuk ia doli dot, si pasojë e shpërthimit...

Lajmet e fundit