Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Julian Deda

Kush s’e ka parë “Opinion”, s’mund ta humbë këtë dialog Rama-Fevziu…

Fevziu: Ky ishte Oponion, naten e mire”.

Apartamenti 2XL, Erion Veliaj “përplaset” me Julian Dedën

Apartamenti 2XL, tashmë i rikthyer për publikun shqiptar, ka nisur sezonin e ri. Puntata e parë është regjistruar të shtunën, dhe ka pasur një...

Rikthehet “Apartamenti 2XL”, çfarë premton Jul Deda

Rikthehet një nga spektaklet më argëtues e më të ndjekur në Shqipëri: Apartamenti 2XL. Këtë e bën me dije një nga protagonistët dhe aktorët më...

Vip-at urojnë, personazhe nga politika, kultura e arti mesazh për gjithë shqiptarët në Newsbomb.al

Me rastin e festave të fundvitit disa prej personazheve të njohura të politikës, kulturës, artit dhe medias kanë uruar nëpërmjet Newsbomb.al lexuesit e portalit...

Lajmet e fundit