Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Julian Deda

Julian Deda zbulon planin e Bashës: E kanë këshilluar t’i vendosë zyrës një derë të blinduar! Pa merak Lul, nuk kemi ndërmend t’i ndyjmë...

Aktori i humorit Julian Deda, i cili është edhe anëtar i Partisë Demokratike, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se Lulzim Bashën...

Barazoi Berishën me Ramën, reagon Julian Deda dhe nuk ia “kursen” Bashës: Ke rrjedhur…

Aktori i njohur i humorit dhe një ndër mbështetësit kryesor të ish-kryeministrit Sali Berisha ka reaguar së fundmi për deklaratën e bërë nga Lulzim...

Jul Deda i përgatit Bashës “LETRËN E LAMTUMIRËS”: Të bëhet burrë të paktën një herë të vetme, të largohet pa shumë turp nga kjo...

Aktori i njohur Julian Deda, i cili është edhe një anëtar i Partisë Demokratike që ka dalë kundër vendimit të Bashës për përjashtimin e...

VIDEO/Jul Deda ngre dyshime: Njëri gris, tjetri me qese në xhep! Gjasme nuk i koordinojnë veprimet

Deputetët e Partisë Demokratike ditën e sotme vendosën të mos votojnë për kryetaren e re të Kuvendit, duke grisur fletët e votimit. Por pas këtij...

Kandidon për Kryesinë e Partisë Demokratike, Julian Deda: Basha e vendosi, do ta dua Shqipërinë mbi partinë

Aktori Julian Dedaka falenderuar Lulzim Bashën dhe forumet e partisë që e kanë vendosur të jetë një nga kandidatët për kryesinë e PD-së. Përmes një...

Julian Deda sulmon Mark Markun pas dorëheqjes: Pordhac dhe arrogant, nuk ka dhënë asnjë kontribut në PD

Aktori dhe anëtari i PD Julian Deda sulmon profesorin Mark Marku, pas dorëheqjes së këtij të fundit nga mandati i deputetit. Në një postim në...

“Tentativë e palaçove për ndryshimin e fjalës NËNË”, Elton Ilirjani i përgjigjet Jul Dedës: Shqipëria kurrë s’ka pasur artistë të vërtetë

Aktori Julian Deda reagoi ashpër sot kundër komunitetit të LGBTI, i cili pak ditë më parë kërkoi që fjala “nënë” të zëvendësohet me fjalën...

Të zëvendësohet fjala “nënë”, Julian Deda i “përvishet” komunitetit LGBTQI: Tentativë e palaçove që ka për qëllim shkatërrimin e familjes

Pak ditë më parë komuniteti LGBTQI në Angli ka kërkuar që fjala “nënë” të mos përdoret më dhe të zvëndësohet me fjalën “prind që ka...

“Na erdhi që në 8 të mëngjesit”, Albano Bogdo flet për skeçin me Ramën: Jul Deda nuk donte të merrte pjesë se është me...

Aktori i spektaklit të humorit “Klanifornia”, Albano Bogdo, ka folur në emisionin “Binjakët” për skeçin me kryeministrin Rama pak ditë para zgjedhjeve të 25...

Julian Deda tregon historinë e pazakontë: Përzura dy tatimorë, ia futën vrapit sa i përmenda Taulantin

Aktori i humorit dhe njëkohësisht anëtari i PD-së Julian Deda rrëfeu një histori si përzuri disa punonjës tatimorë në lagjen e tij, të cilët...

Lajmet e fundit