Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

Julian Assange

Komisioni i OKB-së: Assange të lirohet dhe të kompesohet

Një komision i OKB-së u shpreh se themeluesi i WikiLeaks, Julian Assange po mbahet i arrestuar në mënyrë arbitrare që nga viti 2012. Assange...

Assange do të pranojë arrestin nëse OKB flet kundër tij

Themeluesi i WikiLeaks, Julian Assange thotë se do ta pranojë arrestin , nëse një panel i Kombeve të Bashkuara shprehet kundër tij. ...

Lajmet e fundit