Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Julia Banks

Plas SKANDALI, ish-deputetja akuzon ministrin për ngacmim seksual: Preku kofshën time në pjesën e brendshme dhe…

Ish-deputetja e Australisë, Julia Banks ka akuzuar një ministër të kabinetit se e ka ngacmuar seksualisht. Sipas mediave të huaja mësohet se Banks në një...

Lajmet e fundit