Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

juli i pashakos

Iu sekuestruan mbi 70 mijë euro dhe një “Porsche”, kush është lushnjari “Juli i Pashakos”, rivali i Aldo Bares që akuzohet për “pastrim parash”

Ditën e sotme Prokuroria e Lushnjes ka urdhëruar sekuestrimin e pasurive të 37 vjeçarit Julian Sulo, i cili akuzohet për "pastrim parash". Bëhet me dije...

Lajmet e fundit