Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

jugu

“Plazhi bosh, i dini dele shqiptarët”, gazetari shpërthen ndaj pronarëve në jug: Abuzuat me çmimet, tani mbajeni shezlonget për vete

Shkruan gazetari Arsen Rusta Plazhi Bosh!!! Ja pra erdhi dita.  Abuzuat nga Jugu në veri me çmimet. Tani mbajeni shezlonget për vete.  Shtrihuni aty, ju...

“Veriu blu, Jugu rozë”, Rama: Shqipëria është NJË! S’është koha për t’u bërë ujqër me njëri-tjetrin

Në fjalimin e parë pas fitores së zgjedhjeve parlamentare, kryeminstri Edi Rama tha se nuk është për t’u bërë ujqër me njëri-tjetrin, por për...

TURIZMI NË KOHË PANDEMIE/ Jugu përballë leksioneve që po i jep Durrësi

Nga Anta Muçaku E kemi parathënë që në prag të sezonit turistik se pandemia do të ishte një provë edhe për...

Një fileto 25 mijë lekë, një sallatë fshati 7 mijë lekë (FATURA NË JUG që po bën xhiron e RRJETIT)

Kjo është fatura që po komentohet më së shumti në rrjet. Nga një restorant në jug të vendit, konkretisht në Sarandë...

Protesta e opozitës, policia kontrollon me imtësi automjetet e skeduara nga jugu dhe veriu

Ashtu siç është njoftuar edhe më herët, rreth orës 11:00, opozita do mbaj protestën e radhës. Dhjetra automjete, autobusa dhe makina të vogla janë...

‘E shtunë, ora 11:00, po na shkelin turistët me këmbë’

Kjo është një foto e shkrepur në plazhin e Durrësit, sot në orën 11:00. Fotoja është publikuar nga nënkryetari i PD...

Replika e një vlonjati për çmimet në jug: Mos e rëndoni muhabetin me të shara, do dilni me brekë nëpër këmbë (E PLOTË)

Është kthyer në një debat të “nxehtë” çështja e çmimeve në jug tanimë që kemi hyrë në pikun e sezonit turistik. ...

Lajmet e fundit