Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

jug

Çmimet e larta në jug, zv.ministrja: Nuk ju çon njeri me zor, s’jemi në komunizëm…

Zv.Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit Ornela Çuçi në një intervistë ka folur në lidhje me ankesat që kanë qytetarët për çmimet gjatë sezonit turistik. Ajo...

Jugu i Shqipërisë tronditet nga tërmeti, epiqendra në Greqi por shkundi Gjirokastrën, Korcën e u ndje deri në Vlorë

Tërmeti i fuqishëm 5.6 i shkallës Rihter që goditi Greqinë në orët e para të mëngjesit është ndjerë edhe në disa qytete shqiptare. ...

Pushueset nudo në plazh, Rozana Radi u bën atë që s’e prisnin (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të vendit.   Këtë ajo e...

Tërmeti i fortë shkund jugun, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet i fortë është regjistruar në mesnatë në jug të vendit. Tërmeti 4.1 ballë i shkallër Rihter është regjistruar rreth...

SKANDALOZE: Jugu pushtohet nga tabela në gjuhën GREKE, shqipja DYTËSORE (Foto)

Një superskandal është konsideruar vendosja e dhjetra tabelave rrugore në gjuhën greke në Jug të Shqipërisë. Ditën e djeshme, dhjetra tabela...

Moti i keq ‘pushton’ jugun, bora vështirëson qarkullimin

Mot i keq ka pushtuar jo vetëm veriun, pasi jugu është përfshirë ditën e sotme nga moti i ftohtë me borë. ...

Pushuesit kanë braktisur restorantet, ja çfarë thonë pronarët

Nëse bën një vëzhgim nëpër plazhet e jugut të Shqipërisë, do të vini re, se restorantet përreth tyre janë bosh. Pushuesit...

Del VIDEO, shikoni transformimin e vijës bregdetare të Jugut

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij një video se si është transformuar vija bregdetare e Jugut të vendit....

Lajmet e fundit