Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

juan gonzalez barba

Sekretari i Shtetit të Spanjës pret kryenegociatorin Zef Mazi: Mbështesim pranimin e Shqipërisë në BE dhe mbajtjen e Konferencës Ndërqeveritare në qershor

Kryenegociatori i Shqipërisë për anëtarësimin në BE, Zef Mazi, është takuar ditën e sotme me Sekretarin e Shtetit të Spanjës, Juan Gonzalez Barba.Sekretari spanjoll...

Lajmet e fundit