Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

jualian hodaj

Zv.ministri i Brendshëm krahason çeljen e fushatës së PS dhe PD: Dy botë, RREGULLI përballë KAOS-it! Shqiptarët duhet të mendojnë për këtë

Zv.ministri i Brendshëm Julian Hodaj ka krahasuar mënyrën se si PS dhe PD bënë hapjen zyrtare të fushatës elektorale ditën e sotme.Në një postim...

Lajmet e fundit