Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

jonida

E mitura rrëfen mes lotësh: Nëna nuk m’a tregonte kur kisha ditëlindjen, e fshihte sepse s’mund të më blinte gjë (E PLOTË)

E mitura nga Rrësheni ka rrëfyer historinë e trishtë të familjes së saj, e cila ndodhet  në kushte të mjerueshme. Jonida ka rrëfyer për emisonin...

Nënë për herë të parë, aktorja shqiptare tregon momentin kur i dha lajmin të shoqit: Ishte në stadium, braktisi lojën përgjysmë…

Aktorja e njohur Jonida Vokshi ka treguar detaje nga shtatzënia e saj dhe momentin kur i ka dhënë lajmin të shoqit, Besnikut. ...

Pushime me Romeon? Jonida Maliqi ‘zbutet’, flet përsëri me fjalë dashurie: Të ndjesh rrahjet e zemrës së universit (FOTO)

Ditët e fundit në media qarkullon lajmi se Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë rikthyer përsëri bashkë. Këto dyshime kanë...

Detaji që nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon, pas kësaj fotoje çifti nuk e mohon dot lidhjen

Kohët e fundit është komentuar në median rozë për një lidhje të mundshme mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. ...

EUROVIZION/ Gjithë merita patjetër për Jonidën, por pa këtë djalë, performanca nuk do ishte aq madhështore

Jonida Maliqi shkëlqeu mbrëmë në skenën e Eurovizion. Shumë u përlotën e u rrënqethën nga interpretimi fantastik i këngëtares e cila...

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, ja emri unik që zgjodhi për vajzën e saj

Dita e djeshme duket se ka qenë dita e lindjes së bebeve nga mamatë e showbiz-it shqiptar. Këngëtarja Zajmina Vasjari...

Foto e Jonidës së vrarë barbarisht nga ish-i dashuri në bulevard në Tiranë kujtesë për protestën

Mëngjesin e sotëm, në një nga kryqëzimet e bulevardit “Zogu I” në Tiranë, ka mbetur e vendosur në kornizë në mes të rrugës foto...

Lajmet e fundit