Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Jonida Vokshi

Jonida Vokshi tregon sesi i priti familja e saj thashethemet për lidhjen me Capital T

E ftuar në emisionin “Tek Unë", në InTv, aktorja e moderatorja Jonida Vokshi ka vendosur të flas për jetën e saj private. ...

Jonida Vokshi rrëfen se është në një lidhje

Emisioni “Thumb” këtë të shtunë solli një intervistë tepër interesante me moderatoren dhe njëkohësisht, aktore, Jonida Vokshi në rubrikën “Ça ka t’re?”. Ajo foli...

“Lazarat Burning”, filmi amerikan që do të xhirohet në Shqipëri dhe subjekti i tij

“Lazarat Burning”, një film i zhanrit thriller, pritet të publikohet në qershor të vitit 2017 nga kompania amerikane Mercury Films. Ndonëse një...

Lajmet e fundit