Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Jonida Vokshi

Si rrallë herë Jonida Vokshi pozon me bikini, ja çfarë i shkruan Olta Gixhari për të pasmet (FOTO)

Jonida Vokshi është një ndër persoanzhet më të pëlqyera për publikun shqiptar. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga përditshmëria  dhe...

Jonida Vokshi mes lotësh rrëfen momentin e vështirë gjatë lindjes së vogëlushes: I ishte lidhur keq kordoni, e kishte ajo në dorë nëse do...

Më 18 qershor të vitit të kaluar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen, Emin dhe gjatë...

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje, partneri ‘zbulon padashje’ moshën e moderatores: Jam dorëzuar se ti do jesh…

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime të shumta. Por urimin më të veçantë moderatorja sigurisht e ka marrë nga bashkëshorti i...

‘Kjo është nusja e djalit tim’, Klea Huta bën ‘krushqi’ me moderatoren e njohur

Klea Huta e ka zgjedhur nusen e djalit të saj, Kridit, edhe pse ai është ende shumë i vogël. Në një...

‘Emi ju përqafon’, Jonida Vokshi publikon fotot e ëmbla dhe tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj

Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi janë bërë prej kohësh prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë,...

Mezi e njohëm! Jonida Vokshi ndryshon sërish look dhe duket kaq bukur (FOTO)

Më 18 qershor të këtij viti moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me një vajzë. ...

Muaji më i bukur i jetës, Jonida Vokshi ndan emocionet me të voglën e saj

Si sot një muaj më parë moderatorja Jonida Vokshi bashkë me partnerin e saj Besnik Krapi, aktorin e njohur nga Kosova, u bënë prinder...

‘T’ja ha pak këmbët’, Jonida Vokshi publikon foton e ëmbël të bebit

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë vitin që lamë pas.  Më 18 qershor të këtij viti ata u bënë...

‘Shpirti plot’, me të vocklën e saj në krah, Jonida Vokshi na dhuroi foton më të bukur të ditës

Edhe më parë, por tashmë që është bërë nënë e një ëngjëlli të vogël, e gjithë vëmendja është te Jonida Vokshi. ...

Jonida Vokshi i habiti të gjithë me trupin 5 ditë pas lindjes, Besniku merr ‘masa’ mos ta marrin mësysh

Çifti i njohur, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë. Pak ditë më parë Jonida ka...

Lajmet e fundit