Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

jonida maliqi

Jonida Maliqi ngre dolli për ditëlindjen e saj nga Nusreti, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja Jonida Maliqi festoon sot ditëlindjen e saj të 38-të. E këtë vit ajo ka vedosur të përkëdhelë veten me  një udhëtim në Turqi....

Jonida Maliqi KUNDËR për protestën e të rinjve: Injorancë, të djegim e të sillemi si kafshë

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, ka dalë hapur kundër protestës së të rinjve për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha. Përmes një...

Mori komente të shumta se puthi djalin në buzë, Jonida Maliqi i kthehet ashpër ndjekëses

Këngëtarja Jonida Maliqi është shumë e dashur për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto...

Jonida Maliqi e pësoi nga dieta proteinike por ka zili që i dashuri i saj ha pa problem: Kafshë, të urrej

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi po përflitet shumë për romancën e saj me Romeo Veshaj. Përmes instagramit, Jonida poston shpesh...

Jonida Maliqi përfundon në spital pas dietës proteinike: Vetëm për t’u dukur bukur para të tjerëve, sepse njerëzit paragjykojnë… (VIDEO- JA ÇFARË I KA...

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi, është përballur me dyert e spitalit pasi ka përdorur dietën  proteinike Dukan. Përmes instagramit, Jonida ka...

I biri pikturoi murin e shtëpisë, Jonida Maliqi vendos ta bëjë tatuazh (FOTO)

Jonida Maliqi është shumë e dhënë pas tatuazheve dhe një pjesë të trupit të saj e ka mbushur me tattoo. Kur vjen vera, ajo...

Kjo foto e Romeos dhe Jonida Maliqit po bën namin në rrjete sociale

Ata janë një nga çiftet më të komentuar dhe padyshim më simpatikët në showbizz-in shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Jonida Maliqi dhe...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u tallën nga Drimadhes, reagon gazetarja që shkroi për bashkëjetesën e çiftit: Nuk ha dreka e darka me të,...

Ka marrë ‘dhenë’ lajmi i bashkëjetesës së këngëtares Jonida Maliqi me partnerin e saj, aktorin Romeo Veshaj. Pas kësaj, çifti bëri...

‘Jeta ime nuk është perfekte, por e dua…’, Jonida Maliqi publikon fotot romantike me Romeon

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi prej kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Edhe pas një...

‘E pret gjykata sapo të mbarojë pandemia’, Jonida Maliqi paralajmëron ish-mikeshën

Jonida Maliqi ka folur për sherrin me blogeren Alba Danja, të cilën e ka paralajmëruar se e pret procesi gjyqësor sapo të mbarojë pandemia....

Lajmet e fundit