Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

joni

Festoi ditëlindjen, Arbana Osmani merr surprizën e bukur në shtëpi (FOTO)

Dje ishte një ditë e veçantë për moderatoren e njohur Arbana Osmani. Ajo festoi ditëlindjen dhe mbushi plot 36 vjeç. ...

Joni bën tatuazhin e veçantë, emocionohet Ardit Gjebrea

Djali i moderatorit të mirënjohur Ardit Gjebrea, Joni, së fundmi ka emocionuar pjesëtarët e familjes së tij. Joni ka bërë...

‘Tulipan nga i dashuri’, Arbana Osmani publikon FOTON e ëmbël me të birin

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero dhe për lidhjen e mundshme me regjisorin...

Nuk është as mami e as babi, vogëlushi i Adelina Tahirit do t’ju habisë me fjalën e parë

Në gushtin e vitit të kaluar këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në...

Kjo është ndarja më e vështirë e Arbana Osmanit, ndjekëset ia konfirmojnë

Kjo është ndarja më e vështirë e Arbana Osmanit që të gjitha ndjekëset nëna ia konfirmojnë. Ndarja më e vështirë e moderatores është pikërisht ndarja...


Lajmet e fundit