Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

jonada

Edi Rama jep lajmin: Do ngrihet njësia speciale policore, do e quajmë “Jonada”

Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme është duke zhvilluar mbledhje me drejtuesit e Lartë të Policisë së Shtetit. Gjatë fjalës së tij Rama u...

“Dikush mori vajzën në krah, i hodhi një peshqir mbi trup”, rrëfimi tronditës i dëshmitarit që pa skenën e rëndë të vrasjes së Jonadës:...

Tragjedia e Himarës tronditi gjithë Shqipërinë. Vogëlushja 7 vjeçare, Jonada, u godit për vdekje nga slafi i cili drejtohej nga komisari Arjan Tase. Shënonte ora...

“Drejtësi për Jonadën”, nesër protestë para ministrisë së Brendshme, Berisha dhe Blushi thirrje qytetarëve: Të gjithë bashkë kundër kësaj bande hajdutësh

Ditën e nesërme më 8 gusht, do të mbahet protesta e radhës përpara ministrisë së Brendshme. Protesta mbahet nën moton “Drejtësi për Jonadën”, e cila...

“Ma mori Zoti, ishim dorë për dorë”, pedagogu zbulon bisedën rrëqethëse me babain e 7-vjeçares: Duhet të kisha vdekur unë dhe jo Jonada…

Pedoagogu Bislim Ahmetaj ka zbuluar bisedën rrëqethëse me të atin e 7 vjeçares, e cila u përplas për vdekje nga skafi që drejtohej nga...


Lajmet e fundit