Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

joleza koka

‘Surpriza’ për Edi Ramën në Sarandë, revoltohet Joleza Koka: Lajm idiot, vetëvrasje kolektive

Një portal ka publikuar disa foto nga kazanët e plehrave e muret në Sarandë ku shkruhet: ‘Rama ik’. Aktivistët të cilët...

E kishte mbajtur të fshehtë, Joleza Koka nënë për herë të parë

Prej disa kohësh ish kryetarja e Forumit Rinor Euro Socialist, Joleza Koka është shkëputur nga politika dhe ka qëndruar larg mediave. Rreth...

Joleza Koka hap biznes turistik, shqetësohet për anullimin e rezervimeve: PD i bën protestat përpara hapjes së sezonit veror

Ish-kryetarja e FRESSH, Joleza Koka ka hapur së fundmi një biznes në turizëm. Por Koka duket e shqetësuar, pasi shumë prej...

Ish-kryetarja e FRESSH ankohet për çmimet e larta të fluturimeve nga Rinasi: Si është e mundur…

Ish-kryetarja e FRESSH, Joleza Koka vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, pavarësisht se prej politikës është shkëputur disa kohë më parë. ...

Harrojeni Joleza Kokën! Numri 2 i qeverisë, s’di ç’thotë për Dëshmorët e Atdheut, gafat njëra pas tjetrës

U morëm gjatë me Joleza Kokën e pallatin e famshëm të Saimir Tahirit por është koha ta harroni ish-kryetaren e FRESSH sepse në PS...


Lajmet e fundit