Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Johnny Depp

Johnny Depp dhuron për bamirësi 1 milionë dollarë që fitoi në gjyqin me Amber Heard

Aktorët me famë botërore Johnny Depp dhe Amber Heard janë gati të mbyllin betejën e tyre ligjore. Sipas medieve të huaja, avokatët e Depp...

U dënua me 10 mln dollarë, Amber Heard s’ka ndërmend të tërhiqet, kërkon rihapjen e gjyqit kundër Johnny Depp

Amber Heard si duket nuk ka ndërmend të pranojë humbjen ndaj ish bashkëshortit të saj Johnny Depp. Ajo ka vendosur që të hape një tjetër...

Johnny Depp fiton gjyqin, vjen reagimi i parë i Amber Heard: Është një hap mbrapa për gratë

Teksa Johnny Depp fitoi gjyqin kundër ish bashkëshortes së tij Amber Heard, kjo e fundit pa humbur kohë ka dhënë deklaratën e saj të...

Johnny Depp fitoi gjyqin ndaj ish-bashkëshortes, aktorja shkon drejt falimentimit

Johnny Depp është shpërblyer me më shumë se 10 milionë dollarë, pasi një juri zbuloi se Amber Heard shpifi në gjykatë, duke e përshkruar...

Gjykata i jep të drejtë Johnny Depp, ish-bashkëshortja Amber Heard do t’i paguajë miliona dollarë

Një Gjykatë në Virxhinia i ka dhënë të drejtë aktorit hollivuduan Johnny Depp, në gjyqin kundër ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard. Juria unanimisht ka vendosur...

Juria merr vendimin për gjyqin mes Johnny Depp dhe Amber Heard

Juria në Gjykatën e Virxhinias ka arritur vendimin për padinë për shpifje të aktorit Johnny Depp kundër ish-bashkëshortes së tij Amber Heard, e cila...

“Do më digjte dhe do të më vriste”, pas akuzave të partneres, reagon Johnny Deep: Amber më dhunonte mua, jo unë atë

Tenelovela mes aktorit Johnny Deep dhe ish partneres së tij Amber Heard nuk paska të sosur. Ajo e ka paditur aktorin për dhunë dhe...

Vuçiç i dorëzon “Medaljen e Artë” , Johnny Depp: Do të doja një jetë të re këtu në Serbi

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka nderuar yllin e Hollywood-it Johnny Depp, me medaljen e artë të vendit të tij  “për merita të jashtëzakonshme...

Aktori i famshëm Johnny Depp viziton nesër Beogradin, darka private që do të zhvillojë me presidentin Aleksandër Vuçiç

Aktori i famshëm hollivudian Johnny Depp do të shkojë nesër në Beograd me rastin e promovimit të serialit të tij të animuar, të prodhuar...

Johnny Depp po pensionohet? Vendimi i fundit i thotë të gjitha

Aktori i mirënjohur, Johnny Depp nuk do të jetë pjesë e filmit “Fantastic Beasts 3”.    Vendimi është marrë prej tij,...

Lajmet e fundit