Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

John Withers

Veliaj vizitë në SHBA, takon ish-ambasadorin Withers: Ka miq, ka familje, ka edhe miq që të bëhen si familje

Në vizitën e tij në SHBA, Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj është takuar dhe me një mik të shqiptarëve dhe të tij personal, ish-...

Kabllogrami për Gërdecin, Berisha: Ambasadori amerikan Withers ka gënjyer

Shkëlzen Berisha ka komentuar një kabllogram të ambasadorit Amerikan John Withers pas shpërthimiy në fabrikën e demontimit në Gërdec. Në këtë...

Rama “rrëmben” për 1 foto ambasadorët në Shqipëri: Moment i bukur në Washington

Ky është një moment i bukur për kryeministrin Edi Rama gjatë vizitës së tij në Washington. Kryeministri ka shkrepur një foto...

Gërdeci, 10 fakte që media nuk i thotë

Çdo 15 Mars media ofron detaje dhe fakte të përsëritura mbi dosjen ‘Gërdeci’. Fakte të stërthëna apo detaje të përzgjedhura nga dosja që tregojnë...

Lajmet e fundit