Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

John Sudworth

Kërcënohet korespodenti i BBC në Pekin, zhvendoset në Tajvan me familjen, çfarë zbuloi për Kinën?

Korespondenti i BBC-së në Pekin John Sudworth është larguar nga Kina dhe është zhvendosur në Tajvan pas presionit dhe kërcënimeve nga autoritetet kineze. Sipas...

Lajmet e fundit