Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

John Kerry

Kerry në Tiranë, blindohet kryeqyteti, masa të njejta si për George W. Bush

Vizita disa orëshe e Sekretarit Amerikan të Shtetit John Kerry në Tiranë, më 14 shkurt, do të shoqërohet me masa të forta sigurie. ...

Hashim Thaçi, të dielën takon Kerryn në Tiranë, të hënën zgjidhet president

Hashtim Thaçi do të zhvillojë të dielën më 14 shkurt një takim për disa minuta me Sekretarin Amerikan të Shtetit, John Kerry, gjatë vizitës...

Vizita e Kerryt në Tiranë, Tre orë, tre mesazhe, takim vetëm me Ramën dhe Bashën

Sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry nuk do të qëndrojë shumë gjatë në Tiranë të dielën, por mesazhet e tij do të jenë shumë...

Rama: U zyrtarizua, John Kerry në Tiranë më 14 shkurt

“U zyrtarizua vizita e Sekretarit të Shtetit John Kerry në Tiranë:14 shkurt; vizitë shumë e rëndësishme në një kohë sfidash të përbashkëta!” Kështu shkruan...

John Kerry më 14 shkurt viziton Shqipërinë

Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry do të zhvillojë më 14 shkurt një vizitë zyrtare në Shqipëri. Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësi...

Kerry: ISIS-i duhet të shuhet deri në fund të vitit

Grupi Shteti Islamik (ISIS) duhet, me shumë seriozitet, të shuhet deri në fund të vitit, deklaroi sot sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, vendi...

Lajmet e fundit