Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Joana Melengu

“Do ta pres gjuhën”, mbyllet me tensione numërimi i kutive të Beratit, LSI s’merr mandatin, denoncon PD: Joana Melengu kërcënoi vëzhguesin tonë; do ta...

Ka përfunduar në KAS numërimi i 114 kutive të Beratit, ku LSI mori 15 vota plus nga 77 që i duheshin për të marrë...

Fugoni “full” me ushqime, hetohen në gjendje të lirë anëtarja e ZAZ dhe shoferi

Joana Melëngu dhe shoferi i fugonit që ishte i mbushur me ushqime nga rezervat e shtetit do të hetohen në gjendje të lirë. Bëhet me...

Lajmet e fundit