Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

jim belushi

Jim Belushi kërkon ndihmën e shqiptarëve: Dua të lidhem më shumë me ju duke… (E PLOTË)

Aktori i njohur shqiptar Jim Belushi ka kërkuar ndihmën e shqiptarëve që të shpërndajnë rrjetet e tij sociale. Përmes një postimi në Tëitter, Belushi shkruan...

Jim Belushi nuk e harron Shqipërinë, hap lokal në SHBA dhe i vendos emrin e veçantë

Jim Belushi është një nga aktorët më të mëdhenj me origjinë shqiptare, dhe për asnjë çast nuk ka nguruar të tregoje se nga vjen....

‘I dua rrënjët e mia’, Jim Belushi nostalgjik për Shqipërinë, publikon FOTOT e 12 viteve më parë

Ndonëse është ndër aktoret e parë dhe më të suksesshmit në Holliëood, Jim Belushi nuk e ka mohuar asnjëherë origjinën shqiptare. ...

Robert De Niro dhe Robin Williams pinë kokainë me John Belushin natën që ai vdiq

Shkrimtari Shawn Levy zbulon detaje tronditëse nga çastet e fundit të jetës të aktorit me origjinë shqiptare John Belushi në vitin 1982. ...

Lajmet e fundit