Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

jetmir aliaj

Operacionet e befasishme të FNSH-së dhe Policisë së Vlorës, goditen dy raste të armëmbajtjes pa leje, dy të rinj në pranga (EMRAT)

Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Vlorës dje, pas operacioneve dhe kontrolleve të befasishme të ushtruara nga FNSH-ja, në ambiente...

Lajmet e fundit