Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

jeta seksuale

Sipërmarrësja: Pas të 40-ve, jeta seksuale është teknikisht perfekte, gjithçka duhet fort

Sipërmarrësja Teuta Doçi ka treguar se për të vitet e të 40-ave kanë qenë vitet më të bukura të jetës, ku sipas saj në...

Shpiket prezervativi që lidhet me smartfonin dhe mbledh të dhëna për jetën seksuale

Një kompani britanike ka shpikur prezervativin e parë “smart” që mbledh të dhëna intime për jetën seksuale të çdokujt që është i guximshëm ta...

Lajmet e fundit