Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

jep doreheqejen

Pak para zgjedhjeve në PDK, Enver Hoxhaj dhe gjithë kryesia japin dorëheqjen: Të garojë çdo anëtar partie

Enver Hoxhaj ka dhënë dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike të Kosovës. Ky vendim vjen pak para zgjedhjeve që do të mbahen brenda PDK-së. Hoxhaj...

Gramoz RUÇI njofton dorëheqjen nga politika në 30-vjetorin e Partisë Socialiste

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi sapo ka njoftuar dorëheqjen e tij nga politika. Ai tha se ka 30 vjet në politikë, 30 vite për të mos...

Lajmet e fundit