Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Jennifer Lopez

Elvana Gjata bën NDRYSHIMIN e papritur, fansat e SULMOJNË ashpër: Kaq vite në treg dhe pa identitet mbete (FOTO)

Prej ditësh këngëtarja Elvana Gjata së bashku me aktorin Ermal Mamaqi, ndodhen jashtë vendit, ku po promovojnë filmin ‘Dy gisht mjaltë’. ...

Jennifer Lopez këndon me të bijën, do mahniteni nga zëri i mrekullueshëm i 11 vjeçares  (VIDEO)

Vajza 11-vjeçare e  këngëtares së njohur Jennifer Lopez duket se do të ndjekë hapat e nënës së saj. Emme Maribel Muniz...

Isaac fëlliq Dua Lipën në Met Gala, hutohet pas të pasmeve të Jennifer Lopez

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa mbrëmjen e djeshme ka marrë pjesë për herë të parë në një ndër eventet më të rëndësishme të modës, si...

Jennifer Lopez lodhet nga paparacët, bën këtë veprim të pahijshëm ndaj tyre (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez është duke xhiruar filmin e rradhës. 49 vjeçarja me forma bombastike do të jetë...

Jennifel Lopez këshilla vajzave: Burrat nën 33 vjeç janë të paaftë (VIDEO)

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez merr pjesë në një emision në Amerikë ku jep këshilla për takimet e femrave me burrat përmes platformes Tinder....

Fejohet Jennifer Lopez, ja si uron Barack Obama

Barak Obama me një shënim të shkruar me dorë, ka uruar Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez për fejesën e tyre. Ish-Presidenti...

Jeniffer Lopez i jep fund beqarisë, fejohet me sportistin amerikan (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane Jeniffer Lopez u fejua me lojtarin amerikan të bejsbollit Alex Rodriguez. Lopez dhe Rodriguez...

U pa në krahët e Jennifer Lopez, këngëtari shqiptar paralajmëron këngën që do kryesojë listat botërore

Stanaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën. Ai ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët dhe jo...

Lajmet e fundit