Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Jennifer Lopez

E njihni këtë vajzë? Është reperja e njohur shqiptare që mahniti Jennifer Lopezin me vokalin e saj

Melinda Ademi tani është një ndër reperet më me zë të momentit. Ajo për një kohë mjaft të shkurtër arriti që të bënte për...

Ndahen Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues

Mediat e huaja sipas një raportimi të fundit bëjnë me dije se Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues janë ndarë. Çifti shumë...

VIDEO/ Jennifer Lopez zgjohet me lot në sy, e gëzuar për fitoren e Joe Biden: Jemi SHBA, vendi më i…

Këngëtarja e famshme amerikane, Jennifer Lopez është zgjuar këtë mëngjes me lot gëzimi pasi mori vesh lajmin për fitoren e Joe Biden. ...

E ndjekin 129 milionë njerëz në Instagram, por ja kush është shqiptari që Jennifer Lopez i ka bërë ‘follow’

Jennifer Lopez është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dëgjuara në botë, e për këtë arsye ndiqet nga një numër shumë...

Jennifer Lopez nuk njeh moshë, tregon linjat perfekte dhe mahnit ndjekësit

Këngëtarja amerikane Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto të ndryshme. Aktorja së fundmi...

Jennifer Lopez poston foton dhe fjalët e NËNË TEREZËS: Kam besuar se lutja i ndryshon gjërat, por…

Këngëtarja amerikane Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here poston foto të ndryshme. Këtë herë në...

Jennifer Lopez rrëfen ditët e saj në karantinë: Kisha planifikuar dasmën me të fejuarin, s’di çfarë do ndodhë tani

Aktorja dhe këngëtarja e njohur Jennifer Lopez ka folur për planet e dasmës dhe për ditët e saj në karantinë.  ...

Jennifer Lopez i rikthehet palestrës, kush është mashkulli që e puth me pasion (Emri+Foto)

Pasi shkëlqeu me performancën e saj në ‘Super Bowl’, Jennifer Lopez u kthye të enjten në Miami, për të filluar sërish palestrën. ...

Jennifer Lopez dëshiron më shumë fëmijë

Jennifer Lopez dëshiron të ketë fëmijë me të fejuarin Alex Rodriguez. Ylli i popit është nënë e binjakëve 11-vjeçarë Max dhe...

Armina Mevlani habit me DEKLARATËN: Të pasmet e mia të duken si…

Blogerja Armina Mevlani shpeshherë bëhet kryefjalë në mediat rozë për jetën e saj private dhe për marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen...

Lajmet e fundit