Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

Jennifer Lopez

“Ji më miqësor”, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck debatojnë në “Grammy”, çifti në siklet kur kupton se kamera po i filmonte

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, çifti më i dashur i Hollivudit, janë bërë edhe një herë teme e mediave të shoëbizzit. Çifti mori pjesë në...

Të veshur me të bardha dhe më të lumtur se kurrë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kurorëzojnë dashurinë në Las Vegas (Foto)

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në Las Vegas. Këngëtarja u martua me Ben Affleck në një kishë, ndërsa lajmine a...

VIDEO/ Shihni momentin kur Jennifer Lopez përshëndet Shqipërinë LIVE për herë të parë 

Diva botërore, Jennifer Lopez, së fundmi ka bërë një “live” në “Instagram”. Teksa ishte duke lexuar mijëra komentet e fansave të saj, JLO ka...

Jennifer Lopez ka një KUSHT për t’u martuar me Ben Affleck: Dua marrëdhënie seksuale 4 herë në javë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u fejuan disa ditë më parë, për herë të dytë pas gati 20 vitesh. Dyshja vendosën që t’i japin...

Habit Jennifer Lopez: Pastroja sallone bukurie për 10 dollarë

Jennifer Lopez është kthyer në kopertinën e “Rolling Stone”, ndërsa në intervistën për këtë revistë ajo ka rrëfyer për fillimet e saj dhe vështirësitë...

Pa “pikë” grimi para kamerës, Jennifer Lopez zbulon sekretet e bukurisë së saj

Ylli 52-vjeçar Jennifer Lopez dha përmes Instagramit disa këshilla për "make up"-in e duhur për natën e Krishtlindjes, pak para se të përgatiste darkën...

Jennifer Lopez në “hall”, këngëtarja nuk po arrin të shesë apartamentin e saj 25 milionë dollarësh

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka rënë në “hall”, pasi nuk po arrin të shesë shtëpinë e saj me vlerë 25 milionë dollarë...

Alex Rodriguez nuk kapërcen dot ndarjen dhe fillon të sillet si “gocë e lënduar”, bën deklaratën e fortë: J.Lo nuk ishte gjë në shtrat!

Si duket Alex Rodriguez nuk e ka kapërcyer ende ndarjen nga Jennifer Lopez dhe sidomos tani që ajo është e lumtur krah Ben Affleck. Sipas...

Jennifer Lopez i vë “vulën”, me një puthje pasionante në buzë pranon lidhjen me Ben Affleck para miliona fansave

Përmes një fotoje mbrëmjen e djeshme Jennifer Lopez konfirmoi lidhjen e shumëpërfolur me Ben Affleck. Me rastin e 52-vjetorit të lindjes së saj, Lopez postoi...

Jennifer Lopez bën zemrën me duar në vendin intim, diva e muzikës shfaqet tepër sensuale në videoklipin e ri (FOTO)

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dje videoklipin e këngës “Cambia El Paso” në bashkëpunim me Rauw Alejsandro. Pamjet tregojnë 51-vjeçarjen, e cila kërcen nën...

Lajmet e fundit