Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

java

Diell dhe rrebeshe shiu, moti vjen me surpriza këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet përsëri nga kushte të paqëndrueshme atmosferike. Në këtë mënyrë për ditën e Hënë dhe të...

Shi, diell dhe rritje temperaturash, mësoni si do jetë moti këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet fillimisht (ditët e para të javës) nga kushte të paqëndrueshme atmosferike ndërsa në fund...

Java nis me shi, vijon me diell dhe rritje temperaturash, mësoni si do jetë moti për ditët në vijim

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet fillimisht (ditët e para të javës) nga kushte të paqëndrueshme atmosferike ndërsa në fund...

Stuhi dhe reshje të dendura shiu, ja si do të jetë moti këtë javë

Edhe për javën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikmin e kushteve atmosferike kryesisht të paqëndrueshme. Në këtë mënyrë duke...

Stuhi dhe reshje të dendura shiu, ja si do të jetë moti për ditët në vijim

Edhe për javën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikmin e kushteve atmosferike kryesisht të paqëndrueshme. Në këtë mënyrë duke...

Shi dhe ulje temperaturash, ja si do të jetë moti këtë javë

Për këtë javë vendi ynë do të ndikohet kryesisht nga kushte të qëndrueshme atmosferike por duke përjashtuar ditën e sotme si dhe atë të...

Temperatura nën zero në vendet malore dhe shtrëngata shiu, “rikthehet” dimri këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë polare. Depërtimi...

Temperatura nën zero në vendet malore dhe shtrëngata shiu, “rikthehet” dimri këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme me origjinë polare. Depërtimi...

Java nis me reshje shiu, ja parashikimi i motit për ditët në vijim

Këtë javë moti mbi vendin tone do të bëjë një “kthesë” të fortë ndikuar nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik me masa...

Moti bën kthesën e papritur, ja parashikimi i motit për ditët në vijim

Rreth javës që presim përpara moti mbi vendin tonë bënë një “kthesë” të fortë ndikuar nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik me...

Lajmet e fundit