Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

java

Rrebeshe shiu dhe ulje temperaturash, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Mëngjesi i ftohtë i kësaj të diele dëshmon për tipare më dimërore në Mesdhe. Java e ardhshme parashikohet e veçantë, pasi do të nisë me...

Në kulmin e vjeshtës, vranësira dhe reshje shiu, ja si do të jetë moti gjatë ditëve në vijim

Jemi në kulmin e vjeshtës dhe kjo do të vërehet edhe këtë javë. Përgjithësisht moti do të jetë me kthjellime e zhvillime vranësirash, këto...

Reshje shiu me shtrëngata, por edhe diell, moti me surpriza gjatë javës

Java që pritet të nisë dëshmon që dalëngadalë do të na duhet të shtojmë në garderobat tona veshjet me të trasha. Java do të nisë...

Vera ende nuk është shkëputur plotësisht, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Dita ditës po ndihet prania e stinës së vjeshtës në mëngjes e në mbrëmje. Gjatë orëve të mesditës hera herës kuptojmë që vera ende...

“Aromë vjeshte”, kthjellime dhe vranësira, ja si do të jetë moti për ditët në vijim

Pas një vere të nxehtë po mbërrijmë kështu drejt vjeshtës meteorolgjike e cila do të nisë këtë javë. Kjo nuk do të thotë që...

Diell dhe rritje temperaturash, ja si do të jetë moti për këtë javë

Sipas Shërbimit Metereologjik kjo javë do të karakterizohet me mot me diell dhe rritje temperaturash. Era do të fryjë në veriperëndim...

PUBLIKOHET VIDEO shokuese/ Një nga viktimat e Shkodrës paralajmëroi vrasjen e tij (Filmimi që bëri vetë)

Një nga viktimat e Shkodrës, Astrit Bilali paralajmëroi vrasjen e tij. Në emisionin “JAVA në RTSH” , mbrëmë u publikua një...

Lajmet e fundit