Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

java amerikane

Java amerikane, mbërrin në Tiranë grupi rrok “Touch n’ G”

Në Tiranë nga data 15 deri në 21 Maj do të zhvillohet Java Amerikane, ku do të ketë aktivitete të shumta që do të...

Ambasada e SHBA fton qytetarët: Ejani të festojmë Javën Amerikane, sillni edhe familjen për të shijuar filmin “Wonder Woman”

Ambasada e SHBA ka ftuar qytetarët shqiptarë që të mblidhen te “Reja: në Tiranë për të festuar Javën Amerikane. Në njoftim thuhet se sot do...

Yuri Kim ju fton në “Javën Amerikane”: Ejani me familjet tuaja të shijoni muzikë dhe ushqim, të gjitha janë pa pagesë

Javën e ardhshme në Tiranë dhe në disa qytete të tjerë të vendit do të zhvillohen aktivitete në kuadër të "Javës Amerikane", për 100...

Java amerikane në Shqipëri, ambasadorja Kim: Do të kemi bandën e Forcave Ajrore në festën në sheshin “Skënderbej”

Në Tiranë nga data 15 deri në 21 Maj do të zhvillohet Java Amerikane, ku do të ketë aktivitete të shumta që do të...

Lajmet e fundit