Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

james kondilios

E trishtë/ Vetëm 23 vjeç dhe i vaksinuar, Covid-19 i merr jetën peshëngritësit

Një 23-vjeçar në Australi ndërroi jetë këtë të martë, pasi ishte infektuar me koronavirus. James Kondilios, një shkencëtar i ri dhe ish-kampion i peshëngritjes po...


Lajmet e fundit