Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Jale

Vijon e tensionuar situata në Jalë, banorët përplasen me forcat e IKMT, disa ngjiten në çati: S’lejojmë të na shembin banesën

Për të dytën ditë radhazi vijon situata e tensionuar në Jalë mes banorëve dhe Inspektoratit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit (IKMT). Banorët janë përplasur me...

Shembjet e ndërtimeve pa leje në Jalë, pritet “të hidhet në erë” edhe një banesë dykatëshe

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka nisur sot aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje në Jalë. Përveç lokaleve IKMT ka vendosur që...

Në Gjirin e lakmuar turistik nisin shembjet, banorët përplasen me IKMT

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka nisur aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje këtë herë në Jalë. Në kuadër të operacionit “Bregdeti...

Monika Kryemadhi përlotet në kampin e LSI në Jalë, Ardit Çela: Ka qenë rrufepritëse e gabimeve tona! (VIDEO)

LSI ka mbajtur mbrëmjen e sotme natën e tretë të kampit me të rinjtë në Jalë, shkruan newsbomb.al. E pranishme ka qenë dhe kryetarja...

Në pritje të ëmbël, ish-deputetja Kejdi Mehmetaj shfaqet me barkun e rrumbullakosur në kampingun e LRI në Jalë (FOTO)

Ish deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj mbrëmjen e djeshme ka folur para të rinjve në natën e dytë të kampingut të LRI (Lëvizja Rinore për...

Petrit Vasili publikon fotot e të rinjve nga kampi në Jalë: Ata janë të paepur për të mos u pajtuar kurrë me pushtetin mafioz...

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili, publikon në rrjetet sociale fotot e kampit që kjo forcë politike po zhvillon me të rinjtë në Jalë; një...

Të rinjtë e LRI mblidhen sërish në Jalë, por këtë herë mungon Monika Kryemadhi

Ashtu si edhe çdo vit tjetër, të rinjtë e LRI janë mbledhur sërish në Jalë, për të vazhduar traditën e përvitshme. Por ndryshe nga vitet...

Kombinimi i së kaltrës! Beatrix Ramosaj shfaqet seksi me bikini nga bregdeti në Jalë, nxjerr në pah linjat trupore (FOTO)

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video...

Me armë zjarri me vete në Jalë, arrestohet 30-vjeçari nga Tirana (EMRI-VIDEO)

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë në Himarë, pasi akuzohet se qarkullonte me armë më vete. Bëhet me dije se në pranga ka...

Blendi Klosi poston foton e gjirit të vogël të mbushur me shezlonge, revoltohen komentuesit

Duket se asnjë pëllëmbë rëre nuk ka mbetur e lirë për ata pushues që nuk dëshirojnë paguajnë për shezlonge. Edhe ky gji i vogël dhe...

Lajmet e fundit