Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

jaht

Mbërrin në portin e Durrësit superjahti luksoz i njeriut më të pasur në Indi

Ka mbërritur në Në portin e Durrësit mëngjesin e sotëm jahti i njeriut më të pasur në Indi.Bëhet fjalë për mjetin lundrues të quajtur...

Festa “e çmendur” e ditëlindjes së Emina Cunmulajt, modelja shfaqet duke kërcyer në jaht (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, gjithmonë është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe më të komentuar në medien rozë, kjo për shkak...

Me kinema, pishinë dhe 6 kabina, superjahti që iu sekuestrua miliarderit rus do të shitet në ankand

Një superjaht me vlerë 75 milionë dollarë që iu sekuestrua një biznesmeni rus të skanksionuar nga perëndimi do të shitet në ankand. Jahti luksoz “The...

Jahti superluksoz ankorohet në Sarandë, në pronësi të biznesmenit të famshëm

Një jaht superluksoz është ankoruar sot në portin e qytetit të Sarandës. Jahti Emerald Azzurra që ka një gjatësi prej 110 metrash, gjerësi 16 metra...

Frikë nga ngrirja e aseteve, jahti super luksoz me vlerë 545 mln euro i Abramovich, përfundon në Shqipëri

Pronari i Chelseat, Roman Abramovich nuk ka gjetur qetësi qëkur Shba, BE dhe vendet e tjera kanë nisur të  vendosin sanksione ndaj Rusisë dhe...

Me bikini në jaht, Bebe Rexha tregon format e kolme: E dua b*thën…

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Bukuroshja me forma të kolme është shumë aktive në...

FOTOLAJM/ Superjahti 250 milionë dollarësh i OLIGARKUT RUS furnizohet me karburant në Sarandë

Çmimi shumë i lirë i naftës për jahtet ka tërhequr shumë miliarderë që të vizitojnë vendin tonë, duke u furnizuar me karburant në brigjet...

Jahti lëshon alarmin SOS në Vlorë, në bord ndodhen 11 persona, policia kufitare e roja bregdetare drejt vendngjarjes

Një jaht në gjirin e Gramës në Vlorë ka dhënë alarmin SOS duke kërkuar ndihmë. Në bordin e jahtit janë 11 persona, të cilët kërkojnë...

Denoncimi te Berisha: U morën 7005 litra karburant avionësh në emër të një jahti luksoz në Sarandë, por u përdorën për udhëtimet e Ramës...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari për një sasi prej 7005 litra karburant avionësh JET-A1 në Sarandë, e cila i është...

Georgina nuk di të ndalet, “tërbon” përsëri rrjetin, provokon me foto me bikini nga jahti i Cristiano Ronaldos

Tashmë pozat seksi të Georgina Rodrigues janë kthyer si diçka normale, mirëpo përsëri vazhdojnë të tërheqin vëmendje sikur të ishte hera e parë. Së fundmi, partnerja...

Lajmet e fundit