Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

izolim

Policia dhe Forcat e Armatosura ‘pushtojnë’ qytetet, fillon izolimi total për 40 orët e ardhshme

Ka nisur në qytete patrullimi i Policisë së Shtetit dhe forcave të Armatosura, pasi ka kaluar orari i vendosur nga qeveria për qarkullimin e...

Zaev thirrje për maqedonasit: Të pranojnë emrin e ri ose të përballen me ‘izolim’

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev, tha se qytetarët duhet të pajtohen të pranojnë emrin e ri të shtetit ose do të përballen me jostabilitet dhe...

Lajmet e fundit