Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Izmir

Rrëzohet në det gjatë stërvitjes aeroplani turk, dy pilotët nxirren të gjallë nga forcat e shpëtimit (VIDEO)

Një aeroplan ushtarak turk është rrëzuar pranë zonës së bregdetit në Izmir. Mediet e huaja raportojnë se dy pilotët shpëtuan mrekullisht, duke u nxjerrë...

Gëzim dhe duartrokitje, ky është momenti emocionues kur një vajzë nxirret e gjallë nga rrënojat në Izmir (VIDEO)

Tërmeti 7 ballë që goditi sot Turqinë dhe u ndje deri në Greqi ka tronditur miliona njerëz në dy shtetet. Në...

Pamje dramatike në TURQI- Hoteli përfshihet nga flakët, klientët hidhen nga dritaret

Një zjarr i rëndë ka rënë ditën e sotme në një hotel në Izmir të Turqisë, ndërkohë që klientët janë hedhur nga dritaret për...

Sërish sulm në Turqi, goditet gjykata në qytetin e Izmirit

Në afërsi të gjykatës së qytetit Izmir të Turqisë ka ndodhur një shpërthim mesditën e sotme. Sipas informacioneve të marra, në...

Lajmet e fundit