Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Izmir Smajlaj

Pas aventurës në Tokyo, Calja dhe Smajlaj fotografohen me karrocë në duar (FOTO)

Peshëngritësi shqiptar Briken Calja mori vendin e katërt në Olimpiadën e Tokyos, teksa për vetëm 1 kilogram nuk ia doli dot të shkruajë historinë.  Në krahun tjetër,...

Momente emocionuese për Izmir Smajlaj, atleti i jep fund BEQARISË (VIDEO)

Atleti i kërcimit së gjati, Izmir Smajlaj i ka dhënë fund beqarisë.   Dy herë kampioni i Europës në sallat e mbyllura...

Vandalizohet pista e kërcimit për së gjati në Tiranë, revoltohet atleti Smajlaj: E turpshme! Ti Bona qendro e qetë se…

Atleti i njohur Izmir Smajlaj sot është hasur me një surprizë të pakëndshme në kryeqytet. Kampioni i kërcimit për së gjati...

Fitorja e dyfishtë, 2 medalje ari për shqiptarët, Izmir Smajlaj shpallet kampion Ballkani

Atleti Izmir Smajlaj shpallet kampion Ballkani në kërcim së gjati. Atleti shqiptar ka marrë medalje të artë në Stamnoll, Turqi. Ndërsa...

Izmir Smajlaj shpjegon situatën: Pse e bëra shqiponjën në Beograd

Pak ditë më parë, Smajlaj është shpallur Kampion i Europës në kërcimin së larti me 8.08 m. Në Beograd, një ditë para shpalljes kampion,...

Izmir Smajlaj shpallet kampion europe, medalje e artë në Serbi

Izmir Smajlaj është shpallur kampion europe në kërcim së gjati për salla të mbyllura. Atleti shqiptar ka thyer rekordin kombëtar, teksa ka kërcyer 8.08...

Lajmet e fundit