Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

italo

Shkatërrohet banda italo-shqiptare, në pranga 12 persona

Shkatërrohet banda italo-shqiptare, shkarun Newsbomb.al. Mediat italiane raportojnë se në pranga kanë rënë 12 persona, italianë dhe shqiptarë të akuzuar për...

Lajmet e fundit