Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

itali shqiptari

Kapet në Itali shqiptari i rrezikshëm i kërkuar për vrasje në Vlorë

Policia italiane ka arrestuar një 30-vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim për një sërë veprash ë rënda penale, ndër to edhe kryerjen e një...

“Çmendet” shqiptari në Itali, merr makinë me qira dhe shkakton aksidente masive (Foto)

Makina "Fiat 500" që drejtohej nga shqiptari

E rëndë në Itali: Shqiptari ther gruan në sy të djalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Piaçenca të Italisë, ku një shqiptar ka vrarë gruan e tij. 57-vjeçari shqiptar ka...

Luftë mes shqiptarëve dhe policisë italiane, tërheqin zvarrë një efektiv (Video)

Dy shqiptarë janë përleshur me policinë italiane ka përfunduar me të plagosur mer radhëve të uniformave blu gjatë konfrontimit me armë. ...

Lajmet e fundit