Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

isuf gega

“Mos e rruj k***n, e ke bobin ke shpaja”, zbardhet SKEMA: Si mori prokurori Edmond Karriqi 2.200 dollarë, për të liruar trafikantin

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka lënë sot në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi, shkruan newsbomb.al. Ky i fundit...

Togat e zeza lënë në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi: Dyshohet se mori 2.000 euro nga vëllai i të dënuarit për drogë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, lë në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi, shkruan newsbomb.al. Ky i fundit u arrestua...

SPAK e kishte në përgjim, prokurori Edmond Karriqi u filmua teksa merrte paratë, 2 mijë euro për të liruar trafikantin e drogës nga burgu...

Edmond Karriqi, prokuror dhe drejtues i Prokurorisë së Kukësit, është arrestuar dje në mes të qytetit të Kavajës bashkë me sekretarin e Prokurorisë së...

Me urdhër të SPAK, arrestohet në mes të qytetit prokurori i çështjes së Fjolla Morinës, priten arrestime të tjera (EMRI-DETAJE)

Arrestohet në mes të qytetit të Kavajës, aty ku banon dhe prokurori drejtuesi i Prokurorisë së Kukësit, Edmod Karriqi, aktualisht drejtues i komanduar nga...

Lajmet e fundit